26 Лютого 2024, 13:04
Вихованець Білгород-Дністровської ДЮСШ став переможцем Чемпіонату України з дзюдо 195

У Києві проходив Чемпіонат України з дзюдо серед кадетів до 18 років, в якому взяли більше 800 учасників з усієї країни. Білгород-Дністровський представляли вихованці відділення дзюдо дитячо-юнацької спортивної школи.

Про це повідомили у міськраді.

Нікіта Баталін провів п’ять зустрічей, одержав перемогу у всіх і посів перше місце серед 46 спортсменів. Нікіта виконав норматив майстра спорту України.

Ще одна вихованка Єлизавета Штепу виграла три зустрічі з п’яти і посіла 7 місце серед 35 учасниць в категорії до 57 кг.

Спортсменів підготував тренер Денис Наконечний.