12 Березня 2024, 16:00
Спортсмени Білгород-Дністровського клубу «Десантник» гідно виступили на Чемпіонаті України з годзю-рю карате та кобудо 194

В Одеса проходив XXIV-й Чемпіонат України з годзю-рю карате та кобудо. Більш ніж 530 спортсменів представляли 15 регіонів України. В склад збірної команди Одеської області від клубу «Десантник» увійшли 10 спортсменів і тренер Віталій Скиба

Про це повідомили у Білгород-Дністровській міськраді.

Наші спортсмени змагалися в особистому та командному шобу-куміте, в особистому ірікумі-дзю та ірікумі-го. В загальному заліку збірна Одеської області посіла I місце. Свій вклад в перемогу внесла і Спілка напрямків шорін-рю України, до складу якої входить Білгород-Дністровський клуб «Десантник».

Всього спортсмени Спілки завоювали 9 золотих, 23 срібних та 15 бронзових нагород, з яких 3 золотих, 3 срібних та 4 бронзових є нагородами вихованців «Десантнику».

Чемпіонами турніру стали неодноразові медалісти Анна Монастирська (дівчата 16-17 років, жінки 18+) та Артем Молодан (юнаки 12-13 років). Срібло вибороли в командному шобу-куміте хлопці 8-9 років (Лев Кучев та Володимир Вітков), дівчата 10-11 років (Єсенія Федорчук та Поліна Кімуржій), юнаки 12-13 років (Артем Молодан та Ілля Андрєй). Бронзові нагороди в особистих категоріях отримали Ілля Андрєй, Поліна Кімуржій та Федорчук Єсенія.

Вітаємо всіх спортсменів з нагородами та висловлюємо подяку батькам за підтримку та допомогу.