Привіз з Херсонщини: житель Старокозацької громади зберігав вдома вибухові речовини

09 Липня 2024, 16:46
Привіз з Херсонщини: житель Старокозацької громади зберігав вдома вибухові речовини
Привіз з Херсонщини: житель Старокозацької громади зберігав вдома вибухові речовини

Небезпечні предмети чоловік привіз з Херсонщини та зберігав за місцем мешкання, наражаючи на небезпеку не лише себе, а й оточення. Тепер правопорушнику загрожує до семи років позбавлення волі.

Про це повідомили у поліції.

Працівники сектору кримінальної поліції Білгород-Дністровського районного відділу поліції отримали оперативну інформацію про те, що 44-річний житель Старокозацької територіальної громади незаконно зберігає вдома вибухові речовини.

В рамках розпочатого провадження співробітники районного відділу поліції спільно зі спеціалістами управління вибухотехнічної служби обласної поліції провели за місцем мешкання чоловіка обшук, в ході якого в одній із кімнат будинку виявили два порохових заряди до 155-міліметрових пострілів. Згідно з експертним  висновком, вони є конструктивно-оформленими зарядами вибухової речовини та придатні до вибухового перетворення у формі горіння.

Як пояснив чоловік, ці предмети він привіз додому із Херсонщини.

«Зібравши достатньо доказів, ми під процесуальним керівництвом Білгород-Дністровської окружної прокуратури висунули фігуранту обвинувачення у незаконному придбанні та зберіганні вибухових речовин без передбаченого законом дозволу. Цей злочин кваліфікується за частиною 1 статті 263 Кримінального кодексу України. Досудове розслідування слідчі завершили й обвинувальний акт скерували до суду. Згідно чинного законодавства обвинуваченому загрожує від трьох до семи років позбавлення волі», - прокоментував начальник Білгород-Дністровського районного відділу поліції Павло Бобчинський.

Коментар
19/07/2024 П'ятниця
19.07.2024
18.07.2024
17.07.2024