Житель Білгород-Дністровського району намагався незаконно переправити військовозобов'язаного до Молдови

10 Липня 2024, 13:15
Житель Білгород-Дністровського району намагався незаконно переправити військовозобов'язаного до Молдови 169
Житель Білгород-Дністровського району намагався незаконно переправити військовозобов'язаного до Молдови

Правоохоронці вийшли на слід одного зі зловмисників, яким виявився 38-річний житель Білгород-Дністровського району. В ході проведення слідчих дій встановили, що він працював у змові з невстановленою наразі особою.

Про це повідомили у поліції.

Спільники намагалися вивезти до сусідньої країни військовозобов’язаного чоловіка вантажівкою через контрольований прикордонний пункт. Вартість поїздки була оцінена у 3000 доларів. 

«Клієнт» отримав консультації, заплатив завдаток: 1600 доларів на криптогаманець та 500 – в руки, і вже готувався до поїздки, повну вартість якої мав оплатити по прибуттю до Молдови. Втім, їй завадили правоохоронці.

Поліцейські  провели санкціоновані обшуки за місцем мешкання та у транспортному засобі встановленого правопорушника, в ході яких вилучили речові докази, що підтверджують його причетність до злочину, зокрема мобільний телефон і частину грошей, отриманих злочинним шляхом.

«За наявності достатніх доказів ми повідомили фігуранту про підозру у сприянні в незаконному переправленні осіб через державний кордон України порадами, вказівками, усуненням перешкод, вчиненому за попередньою змовою групою осіб, з корисливих мотивів. Цей злочин кваліфікується за ч. 3 ст. 332 Кримінального кодексу України і карається позбавленням волі на строк від семи до дев'яти років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та конфіскацією майна. Наразі ми клопочемо щодо обрання підозрюваному запобіжного заходу. Надалі встановлюватимемо повне коло осіб, причетних до даної схеми. Слідство триває», - розповіла слідча територіального підрозділу поліції Христина Скочинська.

Коментар
19/07/2024 П'ятниця
19.07.2024
18.07.2024